top of page

Hakkımızda

DEHA Gümrük Müşavirliği,Lojistik Ve Danışmanlık Hizmetleri Ltd. Şti, sektöre uzun yıllar katkı sağlamış,deneyim sahibi ve Türkiye'nin en büyük kurumsal yapılarında yer almış kişilerin biraraya gelmesi sonucu oluşan bir girişimdir.

 

DEHA GÜMRÜKLEME , İstanbul merkez ofisi başta olmak üzere Türkiye geneli 5 coğrafi bölgede 28 adet operasyon noktası ile tüm değerli müşterilerine etik değerler,müşteri memnuniyeti,güven ve çevreye saygı perspektifinden yaklaşarak hizmet vermektedir.Firmaların işlemlerini önemseyerek iş akışı esnasında hiç bir sorun ile karşılaşılmamasını temin eder, daima işinde profesyonel bir ekiple çalışır ve sizler için profesyonel hizmetler almaktadır.

 

Dijital arşiv,mobilgümrük uygulamalarımızla nerede olursanız işlemlerinizin takibinin kolaylığını yaşamanız yanı sıra,biz sizin işlemlerinizin takibini başından sonuna yaparken sizler enerjinizi başka alanlarda kullanarak yeni yatırımlar yapar ve işinizi geliştirmek için günümüz global dünyasında en önemli olgu olan zamandan tasarruf eder her zaman rakiplerinizin bir adım önünde olursunuz.

 

DEHA Gümrük Müşavirliği olarak Misyonumuz ; " Tüm Türkiye de Dış Ticaret Ve Gümrüklemenin Lokomotifi olmanın yanı sıra müşterilerimiz ve ekibimizde bulunan tüm değerlere değer katmaktır."

 

DEHA Gümrük Müşavirliği olarak Vizyonumuz; " Kalitesiz bir en büyük olmak değil, Tüm dış ticaret işlemlerinizde en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmak."tır.

 

Referanslarımız,Çözüm Ortaklarımız Ve Daha Fazla Bilgi İçin Lütfen Hemen İletişime Geçiniz.

 

gümrükleme firmaları, istanbul gümrük firmaları, gümrük şirketleri, gümrük müşaviri, gümrükleme şirketleri, mersin gümrük firmaları
bottom of page