top of page

Hizmetlerimiz - Lojistik Hizmetleri

Lojistik varoluştan günümüze dayanan ve hiç bir zaman bitmeyecek bir olgu olup ,bir ürün veya hizmetin sağlanması olduğu sürece varolacaktır.Firmaların ürettiği ürün veya hizmetlerdeki maliyet girdileri arasındaki orana baktığımızda Lojistik faaliyetlerin büyük paydaya sahip olduğu aşikardır.

 

DEHA Gümrük Müş.Loj.Ve Dan.Hiz.Ltd.Şti. olarak sizlerin ürün veya hizmetlerinizin yurtdışından yurtiçine temininden yahut yurtiçinden yurtdışına satışında gümrükleme ve lojistik tüm konularda tek elden hizmet vermekteyiz.Daima en profesyonel ve kaliteli hizmeti sağlayan çözüm ortaklarımız sayesinde en iyi hizmeti yapmış olduğumuz kurumsal anlaşmalar sonucu ile en uygun fiyata tedarik etmiş olursunuz.

 

Ayrıca bünyemizde yer alan projemiz sayesinde www.icnakliye.com web sitemizden 7/24 iç nakliye organizasyonlarınızı hiç bir zahmete katlanmadan bir tık ile sağlayabilir ve şöför,nakliyeci vb gibi kişilerle devamlı irtibat halinde olmaktan kurtularak zamanınızdan kendi işleriniz için büyük bir tasarruf sağlamış olursunuz.

 

Lojistik Tüm Talep,Teklif ve Sorularınız İçin Hemen Arayınız...

bottom of page